Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Fatih
Yorum: Öncelikle nöroterapi merkezi çalışanlarına depresyon ve anksiyete sorunum nedeniyle başvurdum.Şu ana kadar yapmış olduğumuz seanslar sonucunda çok büyük değişiklikler yaşadım ve bu sorunları yaşamış olduğum zamanlara göre kendimi çok daha iyi ve problemsiz hissediyorum.Neurofeedback kazanımlarından bir taneside beynin kendini sürekli geliştirmesi ve adapte etmesi.Ayrıca bunun yanında yapmış olduğumuz nefes seanslarıda kilo vermeme yardımcı oldu:)


Ad Soyad: Sevgi K.
Yorum: İki yıl önce oğlumda aşırı hiperaktivite vardı. Bir saniye bile yerinde durmuyor,sürekli etrafı karıştırıyordu.Yürümüyor sürekli koşuyordu.Sağa sola çarpıyor etraftaki eşyaları görmüyor gibiydi.Öğretmeni murat ın kesinlikle sınıfta kalacağını hatta zihinsel engelli olduğunu söyledi.Bir tanığıdığımızın önerisiyle INM ya gittik.Bizi Kocaeli üniversitesi çocuk psikiyatrisine yönlendirdi.Murat a hiperaktivite ve karşı gelme davranışı teşisi konuldu.İlaç kullanmaya başladık murat ın hareketliliğinde bir azalma olmadı.nöroterapi merkezinde Murat ile 70 seansın üzerinde neurofeedback çalışıldı..Murat 2 yıldır oldukça sakin ve derslerinde çok başarılı.Merkez çalışanlarına özverili davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.


Ad Soyad: Doli
Yorum: Oğlumun dikkat eksikliği şikayetini haplar ile çözmek istemiyordum. Bu yöntemin bu kadar kısa sürede yanıt vermesi beni ve çevremizdeki insanları çok şaşırttı. Tabiki bu değişimde ekip çalışmasının katkısı çok büyük olmuştur. Uygulanan yöntem hem çocuğunuz ve sizin için sabır isteyen bir yöntem , düzenli periyotlarda uygulamanın yapılması gerekiyor. biz onları kendimizden biri olarak görüyoruz. Yaklaşımları ve ulaştıkları göz ile görünür başarıları için merkez çalışanlarına teşşekkür ediyorum. Oğlum okuldan neredeyse her gün bir şikayet ile gelirken şimdi oğlumun başarısı için teşekkür geliyor.Bir öğretmen olarak tüm bu sıkıntıları çeken ailelere şiddetle tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Aykut
Yorum: 5 yaşında bir oğlum var ismi Sinan yerinde durmayan , kendisini kaybettirmede uzman bir avuç ateş anlayacağınız. kreş zamanı gelene kadar bir endişemiz olmadı kreşlerden teker teker gönderilene kadar İlk önce hastaneye gittik hiperaktivite var dendi ve ilaçla düzeltilebileceği belirtildi küçük yaştaki bir çocuğa ilaç vermeyi de pek istemedik açıkçası yakın çevremizdeki arkadaşımızın tavsiyesi ile nöroterapi merkezi ile tanışma fırsatını yakaladık yapılan test sonucunda çocuğumuzun hareketliliğinin yüksek ve dikkatinin az olduğunu belirlendi.. Seanslara başlama kararı aldık ama ilk seansta 5 dk aralarla 30 dk yı zar zor tamamladık biz umutsuzluğa kapılık o an açıkçası..... tabiki 5 dk durmayan cocuğumuz artık 30 dk lık seansları dikkatli bir şekilde tamamladı. Tabiki bu sırada da kreş devam ediyordu 3 . kreşteki öğretmenleri Sinan daki değişimin farkına varmışlardı ve etkinliklere katılmayan çocuğumuz artık etkinliklere katılır duruma geldi. Halen hareketli olan çocuğumuz dikkatini vermedeki başarısı tatmin edilir seviyede işin güzel tarafıda bu zaten...ilaçlı tedaviye başlamadan önce bir kez daha düşünün küçük yaştaki çocuklara yan etkisi çok fazla olan ilaçları vermek ne kadar doğru .


Ad Soyad: Çiğdem
Yorum: 7 yaşında hiperaktivite ve dikkat eksikliği olan yeğenimin okulda sınıfta durmaması ,derslere katılmayıp,öğretmeni dinlemeyip arkadaşlarınada zarar vermesi anasınıfı öğretmeni olan kardeşimi çaresiz bırakmıştı.Yaşadığı problemlerle bir kısır döngü içine giren kardeşim depresyona girmişti. Psikiyatri kliniklerinden verilen ilaçları keserek neurofeedback uygulamasına gecildi.Yaklaşık 20.seanstan sonra öğretmen aileyi okula çağırınca büyük bir endişe ile okula gidildi. öğretmeni çocukta çok fazla olumlu gelişme olduğunu ve ne yaptığımızı merak ediyordu.Artık sınıfta oturuyor derslere katılıyor ve daha uyumlu davranıyor deyince yaşadığımız sevinçi anlatamayız. Onunla tanışmanın bizim için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz.Tedavimiz devam ediyor,dahada olumlu gelişmeler olacağına artık eminiz.Benzer problemleri olanlara yürekten tavsiye eder, herkese acil şifalar dilerim.

1 2 3 4 5 6 7 8