Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Berfin
Yorum: Kızım Berfin yaklasık 3 yıldır Dehab eksikliği ilgili ilaç ile tedavi görüyordu.Fakat ilaçların etkisi geçtiği anda eski haline geri dönüyordu.Zaten ilaçlar kırmızı reçete ile satıldığı için herzaman için husursuzdum.nöroterapi merkezini inernetten tesadüfen gördüm.Kocaeli bölgesinde oturduğım içinde hemen randevu alıp gittim.Kızım 75 seans tedavi gördü.Şu an çok iyii durumda .Hareketleri azaldı dersleri çok daha iyi.Dikkatini toparlama süresi uzadı.Şuanki durumundan çok memnunuz ve ilaç kullanmadan düzelmeside ayrıca çok güzel. Merkez çalışanlarına yardımlarından ve özverilerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız


Ad Soyad: Filiz T.
Yorum: Merhaba. Ben Kocaeli-Gebze bölgesinde çalışan bir sınıf öğretmeniyim. Sınıfımda 2 öğrencimde öğrenme ve davranışlarıyla ilgili sorunlar yaşıyorduk. rehber öğretmenimizle beraber çocuk psikiyatrisine yönlendirdik. Öğrencilerime hiperaktivite ve dikkateksikliği tanısı konuldu. İlaçla tedavileri başladı , tedaviden aileleri ve ben memnun kalmadık,yan etkilerini yaşadılar. Başka bir çözüm var mı?diye rehber öğretmenimizle araştırma yaptık, bulduğumuz bir yere velimizi yönlendirdik . fakat güzel bir tesadüf sonucu velim INM la tanıştı. Çocukların Neurofeedback le seansları başladı .Uygulanan bu yöntem düzenli periyotlarla yapıldı. Öğrencilerimde büyük ilerleme ve gelişmeler gözlemledim, dikkatleri arttı , arkadaşları ve çevreyle ilişkileri düzeldi ,ders başarıları yükseldi. Öğrencilerimdeki bu gelişmeler beni mutlu etti. Tüm meslekdaşlarıma tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Selen
Yorum: Hiperaktivite,dikkat eksikliği ve davranış bozukluğu olan 9 yaşındaki kızıma Neurofeedback uygulamasında tanıştım. Kızım derslerinde başarısız, arkadaşlarıyla kavga eden,evde sürekli ağlayan,mutsuz bir çocuktu.2 yıl ilaç kullandı ama değişen hiç bir şey olmadı..Kızıma toplam 67 seans Neurofeedback uygulandı.Şu anda hiç ilaç kullanmıyor. Bu sene derslerinde çok başarılıydı ve davranışları tamamen düzeldi. Ben Neurofeedback'i kesinlikle tavsiye ediyorum


Ad Soyad: Yılmaz
Yorum: Ben 10 13 yıllık bir öğretmenim nöroterapi merkezine çocuğum için gittmiştim. İlk etapta çok umutlu değildim ama bilime de karşı değildim. Fakat oğlum seansalara başladı. Ben çok sinirli biriydim. Bu durumda seansara beni de almaya başladılar 20 seana aldım ve gerçekten faydasını gördüm. Eskiden sinirlendiğim zaman mideme kramp girerdi ama allaha şükür şu anda çok iyiyim. Ayrıca 20 sean biofeetback aldım. Eğer kocaeli de olsaydım seansalara mutlaka devam ederdim. Oğlum ise istediğimiz seviye de olmasada bizim beklentilerimiz biraz fazla olduğu için istediğimiz seviyede değil ama eskisinden daha iyi inşaallah daha iyi olcaktır. van'dan teşekkürler. Özellikle öğretmenler mutlaka seanslara katılmalı bence.


Ad Soyad: Özgül K.
Yorum: oğlum 15 yaşında 9.sınıf öğrencisi 1.dönem Dil Anlatım öğretmenimiz tarafından dikkat eksikliği olduğu ve bu konuda yardım almamız gerektiği tarafımıza bildirildiğinde öncelikle panikledim ama sonrasında toparlanarak bu konuda neler yapabilmemiz gerektiği konusunda araştırmalara başladık.Kısa süre sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle neurofeetback tanıştık.Yapılan testlerde evet ciddi anlamda dikkat eksikliğine rastladık ve 40 seanslık tedavi sürecimiz başlamış oldu.Aynı zamanda bu süreç neurofeetback ile çeşitli kaynaklardan bilgi toplamama vesile oldu.Dikkat eksikliği yanısıra stres,kaygı bozuklukları ve daha birçok konuda bireylere yardım eden bir tedavi biçimi olduğunu öğrendim.20.seanstan sonra gözlerinin feri uzaklarda,derinlerde kaybolan oğlumun yeniden gözlerindeki ışıltıyı farkettiğimde doğru yolda olduğumuzu,üstelik bu yolculuğu ilaç kullanmadan tamamladığımız için mutlu olduğumu belirtmek isterim.Çocukları seven,işini ciddiye alan, bireyleri rahatlatan, mesleğini çok seven kurum çalışanlarına teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8