Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Gülten.
Yorum: Kızıma DEHB tanısı konulduğunda bu hastalığı tanıdıkça endişelenmeye başladım.Psikiyatrist ilaç tedavisi önerdi.3 hafta kullandık,ama öğretmeni bir farklılık olmadığını söyledi..Neurofeedback’e başladık. Şimdi daha sakin,olanların farkında bir kızım var.Sınav başarısı yükseldi.Test çözerken dikkat süresi uzadı.Davranışlarında ve konuşmalarında daha dikkatli.Arkadaşlarıyla ve çevresiyle ilişkileri ciddi biçimde düzeldi.Ve bütün bu gelişmeler ilaçsız gerçekleşti..DEHB li çocukları olan ailelere psikiyatristten önce nöroterapiyi görüşmelerini tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: İ. B.
Yorum: Oğlumda 3 yaşından beri düşük dikkat eksikliği, şiddetli hiperaktivite bozukluğu ve dürtüsellik vardı. Biz bu durumla çok mücadele ettik. gitmediğimiz psikiyatrist kalmadı. buna üniversitesinin akademisyenleri de dahil. Doktorlar sizi dinler dinlemez bazı formları öğretmenlere doldurtuyorlar sonra hemen yada veriyorlar. biz orta okula kadar ilaç vermeden idare ettik fakat artık son sınıfta ve lise 1 de ilaç almak zorunda kaldı. İlaçları alınca önce biraz durgunlaştı fakat daha sonra eski hareketliliğine tekrar ulaştı. Sözün kısası pek faydasını göremedik. sonra bir dergide feedback hakkında yazılar okudum. Ama İstanbula gitmek hemde sık sık gitmek çok zor geldi. Hem de çok pahalıydı. 45 seans feedback ten sonra oğlum artık daha iyi ders dinliyor. Bizimle daha uyumlu. desrleri daha iyileşti. Daha olayların farkında bir duruma geldi. Bu sene 11 sınıfa gidecek derslerinin iyi olacağını tahmin ediyorum feedback ile tanışmanızı tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Nilgün S.
Yorum: Oğlum Noyan Se'e hiperaktif tanısı konmuştu kocaeli üniversitesinde..Çocuk hastanesinde de Psikiyatr hanıma gidiyorduk.Oğlum kullanıyordu...Okuldan arkadaşının annesi Yasemin Hn.'ın tavsiyesi ile NEROFEEDBACK le tanıştık..oğlum şuan kullanmıyor.. Çalışma arkadaşları ve ortamı oldukça nezih,sıcak bir ortam..İnsan kendini evindeymiş gibi hissediyor.


Ad Soyad: Yigit
Yorum: Uzun zamandır panik hastası tedavisi gördüm. 1,5 yıl kadar da ilaç kullandım ama bir faydasını görmedim. Nöroterapi merkezi ile Ocak 2012'de bir arkadışımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık 5 ay seanslarına katıldım. Şu anda panik atağımı yönlendirebiliyor, çok rahatlıkla üstesinden gelebiliyorum. Kendime güven konusunda da çok aşama kaydettim. Benim gibi paniksel durumu olanlar hiç vakit kaybetmeden nöroterapi merkezine ulaşsınlar


Ad Soyad: Yasemin.
Yorum: Kızım şu an 12 yaşında ..Kızımda hiperektivite ,anksiyete ve dikkat eksikliği sorunları vardı. İlk başladığımızda teta dalgaları çok yüksekti.20 seans Neurofeedback'ten sonra konuşmasında, hareketlerinde, derslerdeki başarısında müthiş değişiklikler oldu. Tabiki 20 seans Neurofeedback yeterli olmuyor 70 seansı tamamladık ve çok memnunum. Kesinlikle Neurofeedback'i tavsiye ediyorum

1 2 3 4 5 6 7 8