Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Senlem A.
Yorum: nöroterapi merkezinden ben ve oğlum birlikte yardım aldık.oğlumda dikkat eksikliği vardı bendede yaşadığım zorluklardan dolayı çarpıntılarım oluyordu. hem oğlum hem ben 10 gün seanslar aldık.çokta yararını gördük.bu yaz tekrar kendisinden yardım almayı düşünüyorum özellikle oğlum için. Kendisini internette araştırırken buldum.Ailemde İzmit te olduğu için tatilde gittiğimde randevumu aldım.Oğlum severek gitmek istiyordu seanslara .Ben doğru nefes alıp verme seansları ile çarpıntılarımı kontrol edebilir hale geldim. Yerine göre cana yakın gerektiğinde ciddi güven veren bir uzman. Oğlumda ben de kendisini cana yakın bulduk. Çalıştığı yer merkezi bir yer iş yeri oldukça düzenli her ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir yerdir.


Ad Soyad: Seher
Yorum: Öğretmen bir anneyim.Kızım şu anda16 yaşında.Kendimde öğretmen olduğum için kızımdaki derslere karşı ilgisizliğin farkındaydım. Ancak bu konuda uzmanda olsanız annelik duygusu mantığınızı gölgeleyebiliyor. Kızım 6.sınıfta sbs'ye hazırlanırken çalıştığı halde verimli olamadığını söyleyince bulunduğumuz ildeki üniversite ergen psikiyatristine götürdüm. Testler yapıldı, çocuğun zekası ile ilgili problemi olmadığı ancak beyin dalgalarının etkinleştirilmesi ile ilgili sıkıntı olduğu anlatıldı. İlaç kullanmamız gerektiği söylenince hayatımın en zor günlerini yaşadım. Doktora sizde annesiniz ,çocuğunuz bu durumda olsa ilaç kullanır mısınız dedim. Tabii kullanırım dedi. Biraz da çaresizlikten başladık. İlaç etkili miydi çok emin değilim, belki yararı oldu. Her gün o kadar kendimi suçlu hissederek o ilaçları çocuğuma verdim ki! Bu tedaviye başlayınca araştırmaya başladım ve neurofeedback ile ilgili araştırmalarımı doktorumuzla paylaştım. Kendisi bana "boşa zaman kaybı" dedi. Bende inandım. Keşke daha önce deneseydim.2013 yazında ilacı bıraktık çünkü kızım ilaçları içmek istemedi. Nöroterapi merkezinde sade bir dil ile sistem anlatıldı ve orada bir danışanla konuştum ,biz tedaviye başladık. Bu tedaviye başlarken şöyle düşündüm, ilaç içmekten daha mı zararlı? Kızım kasımın sonunda başladı, Mayıs başında bitti. Bu uygulamanın yararına gelince; dikkati arttı ve daha iyi geldi. Ama kızım 1. dönem derslerini kaçırmıştı, derslerini hala toparlamaya çalışıyor. Ancak sınıf içindeki kopmaların çok azaldığını öğretmenleri ifade ediyor. Davranış anlamında sakinleşti.Ben asıl verimi önümüzdeki yıl alacağımızı biliyorum. Kendim sonucu gördüğüm için sizlere tavsiye ediyorum..


Ad Soyad: Edb
Yorum: Nöroterapi merkezine internet sitesi vasıtasıyla ulaştım.Yorumları okudukça yalnız olmadığımı, benim gibi annelerin ve benim oğlum gibi çocukların olduğunu gördüm. Tavsiye edenler aldıkları sonuçtan o kadar olumlu bahsediyorlardı ki umutsuzluğa düştüğüm bir anda kafamda bir umut ışığı aydınlandı. Oğluma 1. sınıftayken Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu teşhisi koyulmuştu ve Psikiyatristin önerisiyle ilaç kullanmamız gerekiyordu. Bize başka şansımız olmadığı, eğer ilaç kullanmazsak daha kötü sonuçlarla karşılaşacağımız anlatılmıştı. Çaresiz 2 dönem ilaç kullandık. Bu ilaçların yan etkisi çok fazlaydı. Oğlum da bunlardan nasibini aldı. Akşamları çıldırmış bir çocuk haline dönüşüyordu ve baş etmekte güçlük yaşıyorduk. Baktık olmayınca ilacı bıraktık. İlacı bırakmamız öğretmenin hiç hoşuna gitmedi ve bize ilaç kullanmamız yönünde baskı yaptı. Biz de çareyi okul değiştirmekte bulduk ve ilaçsız bir şekilde olayı akışına bıraktık. Oğlumun akademik başarısı kötü değildi, ancak karşı gelme davranışı ilişkilerimizi yıpratıyordu ve iletişimimiz bozulmuştu. Ortaokula geldiğinde ise sınıf öğretmeninden kurtulmanın rahatlığıyla her şeyi bıraktı. Derste not tutmuyor hatta bazı öğretmenlere de karşı geliyor onları da dinlemiyordu. Akabinde de arkadaşlarıyla ilişkilerinde de sorunlar yaşamaya başladı.. Neurofeedback ile ilgili hiç bir şeyden o güne kadar haberim olmamıştı. Başka çaremiz olmadığı için bir de yan etkisi olmadığı için denemeye değer olduğunu düşündüm. Nöroterapi merkezine gittiğimizde oğlumu seansa aldılar ve 40 seans alması gerektiği söylendi. Şu ana kadar 46 seans aldık. Bu seansları başlarda haftada 4 daha sonraları iki en son da haftada 1 olarak almaya devam ettik. 6 ay süren bu süreç sonunda oğlumda olumlu gelişmeler görmeye başladım. Sınavlarına hiç çalışmadan giden çocuk akşam çalışmasının üzerine sabah ta tekrarlar yapmaya başladı. Bu benim oğlum için mucize gibi bir şeydi. İlişkilerimizde de düzelme oldu. Artık eski saygısızlıklarını yapmıyor. Daha uyumlu ve olgun davranmaya başladı. Bu sonuçları 6 aylık gibi bir süreçte ulaştık. Bu tedavide biraz sabırlı olmak gerekiyor. Sonuçlar bir süre sonra alınmaya başlanıyor. Bunu bilerek başlamak gerekiyor. İlaca mahkum olduğunuzu düşünmeyin. İlaçsız ve yan etkisiz olan bu yöntemle oldukça başarılı sonuçlar alınıyor. Seanslarda çalışanların gayet mütevazi, yardımsever ve iyi niyetli tavırları bizi rahatlattı.


Ad Soyad: Şengül Ö.
Yorum: Ben izmit te yaşayan sağlık çalışanı bir anneyim,şu an 9 yaşında olan oğluma 4.5 yaşında hiperaktivite teşhisi kondu ve ilaca başlandı akabinde ilkokul 1.sınıf da dikkat eksikliği teşhisi eklenerek 2. ilaca başlandı ve okul değiştirmek durumunda da kaldık.DEHB,TİK BOZUKLUĞU,DAVRANIŞ BOZUKLUĞU teşhisleri ile son derece zor günler geçirmekte iken bir dostumun tavsiyesi ile aralık 2012 de nöroterapi merkezine ulaştık.NEUROFEEDBACK terapisi almaya başladık.oğlum tahmini 12.seans itibariyle etkilenmeye başladı. 40 seansın bitiminde büyük dokunuşlar yaşadık,aradan geçen 6 aylık dönemde görenlerin tek tepkisi bu çocuğa ne olmuş oldu.bir türlü yazı yazamayan,matematikte sıkıntı yaşayan,sosyal fobi,arkadaşlık kuramama,oyun kuramama,kadın ve kızlara karşı öfke nefret yaşayan oğlum bu gün arkadaş sahibi,oyunlara katılıyor ve artık insanlarla iletişim kurabiliyor,ve artık yazı yazmanın üstesinden büyük ölçüde gelebilmiş durumda.merkez çalışanlarına ve tanışmamıza vesile olan dostuma sonsuz teşekkürlerimi ayrıca sunarım


Ad Soyad: Yaşar Mehmet
Yorum: oglumuzun sinif ici dikkat daginikligi problemi uzerine arkadasimizin tavsiyesi uzerine nöroterapi merkeziyle tanistik. 20 seans sonrasinda ciddi anlamda olusan gelisme sonrasinda seanslarin bitiminden itibaren ise problemin tamamen ortadan kalkmasi ve ders basarisinin yukselmesi ciddi bir basari. Cocugunda ve/veya kendisinde dikkat daginikligi olanlara tereddutsuz tavsiye ederim.

1 2 3 4 5 6 7 8