Ziyaretçi Defteri

Yorum Yapan Müşterilerimiz


Bizimle ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve memnuniyetinizi yandaki formu doldurarak bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Ad Soyad: Türkan Öder
Yorum: 2 Yıl önce kızımın disleksi olduğunu öğrendim. Okumada inanılmaz güçlük çekiyordu. 2 Yıllık süre içerisinde sürekli araştırma yapıyordum. Sağlık raporu almadan bu işin üstesinden nasıl gelebilirim diye yine araştırma yaparken neurofedback denilen bir yöntemin olduğunu gördüm. Telefonla aradığımda tesadüfen Hakan Hocam telefona çıktı. Detaylı bilgiler verdi. Randevumuzu alıp ilk görüşmeye gittik. Daha önceki yorumumda da yazdığım gibi ilk gidişimiz olmasına rağmen o kadar sıcak karşılandık ki. Bize gösterilen ilgi çok güzeldi. Kızım da çok mutluydu. Öyle ki seanslara koşarak gidiyor, seans süreleri uzatmak istiyordu. 30 Seans almamız gerektiği söylendi bu arada bize. Şu an seanslarımız bitti. Kızımdaki değişim beni bir anne olarak o kadar mutlu etti ki anlatamam. Bu arada kızım Ceylin aynı zamanda özgüveni eksik olan bir çocuktu. Şu an özgüven tavan yapmış durumda Okuma ve özgüven konusunda şu an çok iyiyiz. Hakan Hocama bazen Ceylin'in ayarlarını biraz kısalım diye espri bile yapar duruma geldik :)) Bu konu bizim için çok önemliydi. 2 Yıl içerisinde yaptığım onca araştırmaya rağmen olumlu sonuç alamadığım bir işi Hakan hocam ve Aysel hanım sayesinde başardık. Onlara minnettarız seanslarımız boyunca devam eden güler yüz yakın ilgi yapılan işin dışında çok güzel iki dost kazanmamıza sebep oldu. iyi ki tanıdık onları. Bu arada sadece Disleksi değil dikkat dağınıklığı, hiperaktivite, madde bağımlılığı ve daha bir çok hastalıkta kullanılan bir yöntem kesinlikle tavsiye ediyorum.


Ad Soyad: Tuba Tüzün
Yorum: Kuruma Parkinson hastalığı için başvurduk. Hareketleri aşırı yavaştı. Yürümekte güçlük çekiyordu. Oturup kalkmakta sıkıntı çekiyordu. Sürekli uyuklama halindeydi. Yüz ifadesinde donma oluyordu.30 seans sonunda yürümesi hızlandı. Uyuklaması düzeldi. Algıları daha açık. Koltuktan kendisi kalkabiliyor. İlginiz alakanız için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Bir 30 seans daha geleceğiz inşallah


Ad Soyad: Dilek Köymen
Yorum: Merhabalar ben Dilek Köymen 1yıl önce be polar tanısı ile geldiğim bu merkezde sadece depresyonumun olduğunu öğrendim. Hakan bey ve Aysel hanım sayesinde 1yıldır hiç ilaç kullanmadan sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürüyorum. Çok teşekkür ederim Hakan bey Aysel hanım iyiki varsınız. Sevgiler.


Ad Soyad: Asiye Parlak
Yorum: Merhabalar ben yaklaşık 1.5 yıldır ağır panik atak hastasıyım cok ağır ilaçlar kullanmama rağmen üstesinden gelemedik. Ölüm korkusu,kapalı alan korkusu,deprem vs gibi cok karmaşık şekilde paniklerim oluşmuştu evde durmak otobüs minibüse binmek uçak ve sinema gibi yerlerde durmak imkansızdı taki Hakan bey ve Aysel hanımla tanışana kadar. 1.5 aylık tedaviden sonra evdeki düzenim düzeldi uçağa binebildim otobüs yolculuğu yaptım ve bunlar benim için muhteşem gelişmelerdi . Yaşamayan beni anlayamaz cok ciddi kalp krizi gecirme evresinden nefes kesintisine kadar olan tüm duygu durumlarını yaşıyordum ve uygulanan tedaviyle 1 aydır kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum yeni hayatıma tekrardan merhaba dememe sebep oldular ilgileri alakalarıyla samimi oluşlarıyla ellerinden gelenin fazlasını yaparak. Kendilerine cok minnettarım ve bu tarz rahatsızlığı olan mutlaka gitmeli boşuna vücudunuza kimyasalları yüklemeyin emin olun ki hayata tekrar başlıycaksınız :)


Ad Soyad: Türkan Öder
Yorum: ilk seansimiz olmasina ragmen cok mutlu bir sekilde evimize gittik. yakin ilgi alaka özveri hepsi bir arada...kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz... cok kisa zamanda istedigimiz sonuca ulasacagimiza eminim....

1 2 3 4 5 6 7 8